nupud   EST | RUS
 
Uudised & teated

20.03.2017

Uus mudel GRAND G580GLF! Vaata uudised!

20.03.2017

Uus mudel GRAND G580GLF!

 
 
ETTEVÕTTEST

Baltic Seal OÜ on 2002 aastal tegevust alustanud väikefirma. Me müüme, teostame garantiihooldust ja remondime firmade GRAND MARINE INTERNATIONAL Inc. www.grandboats.com ja peterburi firma Leader Ltd. www.leader-boats.ru täispuhutavaid mootorpaate ja täispuhutavaid kaatreid plastpõhjaga. Kõik meie paatid ja kaatrid omavad (CE) sertifikaate ja dokumendid, mis annavad võimalust registreerida neid ARK-s.

Pakkume  Teile ka firmade SUZUKI, HONDA, YAMAHA,EVINRUDE, MERCURY, TOHATSU päramootoreid ja RHINO elektrimootoreid (Zebco Sports Europe GmbH). Müügil ka varuosad, propellerid, roolisüsteemid, konsolid,holdusvahendid ja muud tooted.

Meie juures te võite leida veel YACHTICON-i keemia ja puhastusvahendid, mis on toodetud spetsiaalselt plast- ja täispuhutavatele paatidele ja kaatridele. Veel pakkuda on  palju  vajalike aksesuaare - päästeveste, ankrut, navigatsioonioseadmeid, lisaaerud, akud ja akude säilituskasti, hauskari,nailonköisi ,päästerõngad ja palju muud kasulike asju.

Me asume aadressil Punane tn.6(ladu 16, ei ole 16A), Tallinn. Te võite vaadata asukohta KUI KLIKITE SIIA. Me ootame Teid esmaspäevast reedeni , kella 10.00 kuni 18.00, laupäeviti - 10.00 kuni 14.00.

Maksta võib sularahaga kui ka kaardiga!

 

UUDISED

 

GALA HINNAKIRI 2017

 

GRAND HINNAKIRI LEHT 2016 - 2017

 

GRAND PAADID JA KAATRID

 

GALA PAADID JA KAATRID

 

PAADITARVIKUD JA LISAVARUSTUS

 

PAADI MOOTORID

 

KASUTATUD PAADID JA MOOTORID

 

LEADER PAADID JA KAATRID

 

HOOLDUSVAHENDID

 

TALVETARBED

 

NAVI SEADMED

 

KINGITUSED JA SUVENIIRID

 

SOODUSPAKKUMISED !

 

KASULIKUD LINGID

 

KASULIK TEADA

 

ETTEVÕTTEST

 

AKSESUAARID JA LISATARVIKUD TÄISPUHUTAVATELE PAATIDELE

 

KONTAKT

 

TELLIDA

 
 

grand

respo

ilm

 
     
  meediadisain.com