ETTEVÕTTEST

Baltic Seal OÜ on 2002 aastal tegevust alustanud väikefirma. Me müüme, teostame garantiihooldust ja remondime firmade GRAND MARINE INTERNATIONAL Inc. www.grandboats.com ja peterburi firma Leader Ltd. www.leader-boats.ru täispuhutavaid mootorpaate ja täispuhutavaid kaatreid plastpõhjaga. Kõik meie paatid ja kaatrid omavad (CE) sertifikaate ja dokumendid, mis annavad võimalust registreerida neid ARK-s.

Pakkume  Teile ka firmade SUZUKI, HONDA, YAMAHA,EVINRUDE, MERCURY, TOHATSU päramootoreid ja RHINO elektrimootoreid (Zebco Sports Europe GmbH). Müügil ka varuosad, propellerid, roolisüsteemid, konsolid,holdusvahendid ja muud tooted.

Meie juures te võite leida veel YACHTICON-i keemia ja puhastusvahendid, mis on toodetud spetsiaalselt plast- ja täispuhutavatele paatidele ja kaatridele. Veel pakkuda on  palju  vajalike aksesuaare - päästeveste, ankrut, navigatsioonioseadmeid, lisaaerud, akud ja akude säilituskasti, hauskari,nailonköisi ,päästerõngad ja palju muud kasulike asju.

Me asume aadressil Punane tn.6(ladu 16, ei ole 16A), Tallinn. Te võite vaadata asukohta KUI KLIKITE SIIA. Me ootame Teid esmaspäevast reedeni , kella 10.00 kuni 18.00, laupäeviti - 10.00 kuni 14.00.

Maksta võib sularahaga kui ka kaardiga!